Vítejte

Organizační poradenství

Ekonomika a účetnictví

Služby v oblasti BOZP

Služby v oblasti PO

Koordinátor BOZP

Kontakt

Arrow
Arrow
Slider

Úvod

Vítáme Vás na stránkách společnosti A-Z poradce s.r.o., která vznikla na počátku roku 2005. Svým vznikem společnost navázala na úspěšnou poradenskou činnost fyzické osoby.


Poradenská činnost byla v počátcích fungování společnosti vykonávána ze sídla společnosti v rámci celé ČR a byla primárně zaměřena na oblast kvality dle norem řady ISO 9001 a oblast ekologie dle norem řady ISO 14001. Na základě požadavku zákazníků byla v roce 2006 poradenská činnost rozšířena o oblast bezpečnosti práce dle platné právní úpravy ČR a ve smyslu OHSAS 18001.


Aby poradenství v oblasti BOZP mělo odpovídající odbornou úroveň, byla v roce 2006 získána, v rámci rekvalifikace, odborná způsobilost v oblasti prevence rizik. V následujícím roce, 2007, byla získána odborná způsobilost v oblasti požární ochrany. Způsobilost v oblasti požární ochrany byla v roce 2013 rozšířena i o oprávnění na kontroly požárněbezpečnostních zařízení firem Promat s.r.o. a Hilti ČR spol. s r.o. V rámci komplexnosti poskytovaných služeb v oblasti BOZP byla v roce 2013 byla získána i odborná způsobilost pro výkon funkce koordinátora BOZP na staveništi. S ohledem na vývoj platné právní úpravy byla v roce 2015 získána odborná způsobilost pro kontroly ocelových konstrukcí. Všechny způsobilosti jsou udržovány průběžným vzděláváním nebo obnovováním platnosti.


V roce 2013 bylo zřízeno středisko ekonomiky a účetnictví v Hulíně. Středisko poskytuje služby nejen ve Zlínském kraji, ale také v Jihomoravském, Olomouckém a kraji Vysočina, v oblasti vedení daňové evidence, vedení účetnictví, vedení mzdové agendy a s tím spojených činností. Odbornost poskytovaných služeb je garantována nejen osobami s vysokoškolským vzděláním a osvědčením daňového poradce, ale také průběžným vzděláváním u renomovaných vzdělávacích organizací.


Pro naplnění požadavků nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 byl v roce 2017 absolvován kurz a získání Osvědčení Pověřence pro ochranu osobních údajů. Důvodem pro absolvování tohoto kurzu bylo, prostřednictvím nezávislé odborné vzdělávací organizace, získání dostatečných znalostí pro aplikaci požadavků na ochranu osobních údajů nejen ve vlastních procesech, ale i pro poskytování odborného poradenství u našich zákazníků.


Těmito postupnými kroky bylo dovršeno úsilí vedoucích zaměstnanců ve splnění požadavků zákazníků v rozsahu a kvalitě poskytování komplexních služeb. Věříme, že na základě tohoto přehledu, jsme schopni Vám poskytnout komplexní a kvalitní služby.

 

jednatelé společnosti 

 

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.